Yeni Telegram + iş ortakları Unban Hizmeti (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
2,434
Aşağıda belirtilen alanlarda sisteme kayıtlı resmi sözleşmeli Support ekibine dahilim.

Gönüllü ve sınırlı samimiyet içerisinde insanların sorunlarını çözmeye gayret ediyoruz.

Gereksiz yere para karşılığında hesapları kapatılan kişiler görüyoruz her yerde,o hesap kapattırdım ben bu işi biliyorum havasında olan kişilere şunu diyelim paranla gidip hak etmeyen birine zevkin ve o dinazor egon yüzünden yapıyorsan yazık kafana.

Bu yönde mağdur olan kişiler lütfen bana yasaklanan hesap K.Adınız,telefon numaranız,mail adresiniz ve kapanan sosyal medyanızı ve en son yaptığınız hareketleriniz, spam,yorum,bilgi değişikli,şüpheli birden çok giriş vs kısaca ne yaptığınızı yazın bu teyit etmem için önemlidir.

Telegramdan bana iletiniz 1-3 iş günü içinde taleplerinize yanıt vermiş olacağım.

Illeg*l faaliyet kaydı gösterip kapanan hesapları açtırmak için gelen masum görünümlü kişiler hesaplarınızın kaydı incelenerek açıldığı için boş yere atmış olursunuz.

WhatsApp - Değişken + politika uygular
Telegram - Değişken + politika uygular
Discord - Katı politika uygular
Google - Katı politika uygular

Not: Method,client vs mail atıp açtırıyorsun diye soranlara hayır tekrar oku biz illeg*l değiliz sosyal mühendislik yapalım.

Şuan aktif hizmet: Merkezi telegram + iş ortaklarımız.

1 nisana kadar ücretsizdir daha sonrasında hesaba göre ücret değişkendir.

Minimum 5k Max 25k

Extra: Hesabınıza kalıcı koruma isteyenlere için 50k ücret.

millet kendini siktirmeyi sever sonrada anamı siktiler diye cirit atar. Alın size garantili hizmet fabrielin açtiği ve yaptiği her iş yıllardır baba dediğiniz kişinin babanız olduğuna inandiğiniz oranla aynıdır ..

ACE Veen 

Cyxna ~ ACE
stad
Credits
4,669
Aşağıda belirtilen alanlarda sisteme kayıtlı resmi sözleşmeli Support ekibine dahilim.

Gönüllü ve sınırlı samimiyet içerisinde insanların sorunlarını çözmeye gayret ediyoruz.

Gereksiz yere para karşılığında hesapları kapatılan kişiler görüyoruz her yerde,o hesap kapattırdım ben bu işi biliyorum havasında olan kişilere şunu diyelim paranla gidip hak etmeyen birine zevkin ve o dinazor egon yüzünden yapıyorsan yazık kafana.

Bu yönde mağdur olan kişiler lütfen bana yasaklanan hesap K.Adınız,telefon numaranız,mail adresiniz ve kapanan sosyal medyanızı ve en son yaptığınız hareketleriniz, spam,yorum,bilgi değişikli,şüpheli birden çok giriş vs kısaca ne yaptığınızı yazın bu teyit etmem için önemlidir.

Telegramdan bana iletiniz 1-3 iş günü içinde taleplerinize yanıt vermiş olacağım.

Illeg*l faaliyet kaydı gösterip kapanan hesapları açtırmak için gelen masum görünümlü kişiler hesaplarınızın kaydı incelenerek açıldığı için boş yere atmış olursunuz.

WhatsApp - Değişken + politika uygular
Telegram - Değişken + politika uygular
Discord - Katı politika uygular
Google - Katı politika uygular

Not: Method,client vs mail atıp açtırıyorsun diye soranlara hayır tekrar oku biz illeg*l değiliz sosyal mühendislik yapalım.

Şuan aktif hizmet: Merkezi telegram + iş ortaklarımız.

1 nisana kadar ücretsizdir daha sonrasında hesaba göre ücret değişkendir.

Minimum 5k Max 25k

Extra: Hesabınıza kalıcı koruma isteyenlere için 50k ücret.
iyi satışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar