Önemli Sorgu Panellerine Operasyon Ekibi. (1 Viewer)

m4hmetpy

🇦🇱
uzmannnnn
Credits
154,133
Öncelikle selamlar direk konuya gireceğim.​

ben bu durumdan çok rahatsızım, çoğu insanın da rahatsız hatta mağdur olduğununda farkındayım, buna dur! demedin vakti bence geldi de geçiyor.

benim fikrim şu, bir ekip kuracağız ardından bilinen sorgu panel sitelerine imhateam mührünü vurup, log bilgilerini polise teslim edeceğiz, çünkü bu işin sonu böyle devam ederse korkarım ki kimsenin özeli kalmıyacak, bu orospucocukları yaptıkları şeyi mağrifet sanıyor ama bir yere kadar.

Adminlerde de bana katılıyor ise imt adında bir grupda toplanıp şu işe dur diyelim, bunu biri veya birileri yapmalı artık.

İyi forumlar.​

m4hmetpy

🇦🇱
uzmannnnn
Credits
154,133
Önerin için teşekkürler ama gereksiz bir şey
yanlış anlama senin gibi düşünen insanlar çok bu yüzden bir şey yapılmıyor denemekden zarar gelmez şuan en boktan bir panelin içeridinde 300-500 üye var bu kişiler daha önce başlarına böyle bir durum gelmeyen kişiler kendilerini yenilmez sanan kişiler, denemekten zarar gelmez maksat safım belli olsun.

ACE Veen

Cyxna ~ ACE
majorrr
Credits
4,596
yanlış anlama senin gibi düşünen insanlar çok bu yüzden bir şey yapılmıyor denemekden zarar gelmez şuan en boktan bir panelin içeridinde 300-500 üye var bu kişiler daha önce başlarına böyle bir durum gelmeyen kişiler kendilerini yenilmez sanan kişiler, denemekten zarar gelmez maksat safım belli olsun.
zaten ben panel görünce hackliyorum zonelerimede bakabilirsin bu türemeler için imthack'in adı panelcilere operasyon düzenleyen grup olmasın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar