Neler yeni

Yeni Deprem Hakkında. /Fikret (1 Viewer)

Credits
39,242
ayriyetten afad gönüllüsüyüm afad bizi göndermiyor kendi imkanlarımız ile gidicez yollar hem kapalı hemde yasak oturup mala vurucak değiliz sanaldan yardım edebildiğimiz kadar edicez

Credits
8,777
ayriyetten afad gönüllüsüyüm afad bizi göndermiyor kendi imkanlarımız ile gidicez yollar hem kapalı hemde yasak oturup mala vurucak değiliz sanaldan yardım edebildiğimiz kadar edicez
Kardeşimsin anca eve geldim okulla gidip kolileri bantladık vs her gün yapıyoruz bu durumu her gün yardım eden oluyor eşya getiren kamyon gelip alıyor konuyu da kapattık tesom uğraşma değmez

Credits
1,222
Selamlar gençler deprem hakkında bütün türkiyeye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Atlatıcaz
Ücretsiz Adres Sorgu Vs yapabilirim eğer enkaz altında bi yaralı insan olduğunu düşünüyorsanız
Gsm numarası,Ad Soyad,Yaşadığı yer
Bunları biliyorsanız gelin yardım edelim bir can bile olsa kurtaralım.
Devletin yardım edeceği yok bir çok kişiyi kaybettik
Artık sabah olması dileği ile.
BEYLER SELAMIN ALEYKÜM BİRŞEY AÇIKLAMAK İSTİYORUM FİKRET BENİM KARDEŞİM DOSTUMDUR ŞU YORUMDA BOŞ BOŞ KONUŞANLARIN BEYNİNİ ZÜRRİYETİNİ SKYM ADAM AÇIKLAMA YAPMIŞ ŞU SORGULAR SAYESİNDE KAÇ KİŞİNİN ADRESİNE ULAŞTIK YAKINLARINA ULAŞTIK NE BOŞ KONUŞUYORSUNUZ REALDEDE YARDIMLARIMIZI EKSİK ETMİYORUZ HEM NAKİT BAĞIŞ HEMDE YARDIM KOLİLERİ ŞUNU BEYNİNİZE SOKUN BİLİP BİLMEDEN YARGILAMAYIN

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar