Coinli Youtube hesabı nasıl hacklenir? by Jobs (1 Viewer)

BoranJobs

Jobs
uzmannnnn
Credits
7,492
Selamlar bilmeyenler için paylaşıyorum bu yöntemi pek bilen yoktur ve iyi de iş yapar. Coini olan bakabilir eğer yoksa @Mectury'den satın alabilirsiniz
Hidden content
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuya cevap vermeniz gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sye

Prof. Social Engineering
ye152
Credits
3,115
Selamlar bilmeyenler için paylaşıyorum bu yöntemi pek bilen yoktur ve iyi de iş yapar. Coini olan bakabilir eğer yoksa @Mectury'den satın alabilirsiniz
[Hidden content]
knk rat,cookie fln mı çok farklı bir methotsa eyw da rat atı cookie çekin phising yapın diyorsan sil bence

Bunun ederi bu mu ? Hiçbir anlatmış değilsin mesela hangi payload arkadaşların işine yarar belki payloadın ne olduğunu bile bilen yoktur. Üstelik o payloadı o siteye yüklemek için illegal Forum izinli hosting + domain gerekir. Bence burda emeğin 0 ne düzgün anlatmışsın nede methodun tutma olasılığı var.

BoranJobs

Jobs
uzmannnnn
Credits
7,492
Bunun ederi bu mu ? Hiçbir anlatmış değilsin mesela hangi payload arkadaşların işine yarar belki payloadın ne olduğunu bile bilen yoktur. Üstelik o payloadı o siteye yüklemek için illegal izinli hosting + domain gerekir. Bence burda emeğin 0 ne düzgün anlatmışsın nede methodun tutma olasılığı var.
Nasıl olduğunu ve nasıl yapıldığını anlattım bilmeyenler için. İllegal izinli host ve dom hemen hemen herkes gerektiğini biliyor. Kısa ve öz uzun olmasını istemediğimden böyle yazdım yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar